سفارش تبلیغ
صبا ویژن
به حق برایتان می گویم : بنده نمی تواند خدمتگزاردو پروردگار باشد و هرچه بکوشد، باز یکی را بر دیگری ترجیح خواهد داد. همچنین خدا دوستی و دنیا دوستی، برای شما جمع نخواهد شد . [عیسی علیه السلام]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :13
بازدید دیروز :16
کل بازدید :23692
تعداد کل یاداشته ها : 131
99/3/5
6:34 ص
موسیقی
مشخصات مدیروبلاگ
 
جانم فدای حضرت سید علی[48]
دوستای زیادی دارم همشون گلن نمی دونم من وسط این گلا چکار میکنم این وبلاگو درستش کردم مطالبی که خوشم اومد میزارم توش اگه دوست داشتید بخونید و اگه لطف کنید نظر بدید خوشحال میشم . ممنونم

خبر مایه

یک کارشناس امور زنان و خانواده گفت: بسیاری از زنان به تبعیت از غرب ، چهره واقعی خود را از دست داده و به دنبال چهره ها و ارزش های تصنعی رفته اند و این تبعیت ، موجب وارد شدن لطماتی بر شئون حیات اجتماعی و خانواده ها شده و وظیفه مادری را تحت الشعاع قرار داده.

سبک زندگی

آمنه غلام زاده کارشناس امور زنان و خانواده در گفتگو با خبرنگار سوریاس  گفت: اگر جامعه بخواهد به سعادت دست پیدا کند باید برای تربیت زنان خود سرمایه گذاری کند ، زیرا که هم خود زن و هم کار او ظرافتی خاص دارد و اوست که همه زنان و مردان آینده جامعه را در دامان خود تربیت و مسیر حرکت را تعیین می کند و نقشی سازنده دارد   .

وی ادامه داد: زن خانواده است که می تواند شبیخون فرهنگی را دفع کند یا بالعکس به مجسمه مصرف کالاهای غرب تبدیل و وسیله ای در دستان پلید استعمارگران برای تصاحب همه چیز جامعه و سرمایه آیندگان شود از این رو مهم ترین ویژگی زنا را می توان در مادر بودن آنان دانست و جامعه ای که مادر نداشته باشد ، کودکان آن فاسد الاخلاق ، افسار گسیخته و بی بند وبار خواهند بود .

این کارشناس امور زنان اظهار داشت: بسیاری از زنان به تبعیت از غرب ، چهره واقعی خود را از دست داده و به دنبال چهره ها و ارزش های تصنعی رفته اند و این تبعیت ، موجب وارد شدن لطماتی بر شئون حیات اجتماعی و خانواده ها شده و وظیفه مادری را تحت الشعاع قرار داده.

غلامزاده خاطرنشان کرد: زن در جامعه اسلامی وظایف پر اهمیتی دارد که عدم رعایت آن ، موجب وارد شدن ضرباتی جبران ناپذیر بر شئون حیات اجتماعی و خانوادگی است و این که زن در جامعه ، پستی اجتماعی یا اداری داشته باشد با حفظ جوانب آن مورد پذیرش شرع است ولی زن مسلمان باید بداند که برای خدمت در اداره و انجام نقش تبلیغات بازرگانی آفریده نشده و بهتر است در معرض برخوردهای سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی قرار نگیرد تا بهتر بتواند کانون زندگی را گرم و آرام نگه دارد .

وی افزود:زن در جامعه ی اسلامی فردی است که مانند مرد و به تناسب طبیعت شخصیت خود ، دارای حقوق و وظایفی دارد و لی آن چه در جامعه اسلامی برای زنان در درجه ی اول اهمیت دارد اول همسر مناسب برای شوهر و  دوم مادر خوب برای فرزندان و سومین مورد مدیر و کدبانوی خوبی در خانه باشد اینهاست که اهمیت دارد در مرحله ی اول که متاسفانه در حال حاضر در اولویت چندمی زنان قرار دارد و آسیب زا هست .

این کارشناس امور زنان در پایان خاطرنشان کرد : مادر بارزترین منشاء آسایش و مهر و عالی ترین منبع سعادت خانوادگی است و کام روایی در خانه ، احساس امنیت و آرامش در آن و نیز احساس قدرت و استقلال کودکان در خانواده بستگی به وجود مادر دارد .

انتهای پیام/


95/6/15::: 5:5 ع
نظر()
  
  

در اینکه این عکس بعد از 31 سال اجازه انتشار یافته کاملا تردید هست اما در اینکه عکس مربوط به یکی از صحنه های نبرد عاشورایی فرزندان اسلام و ایران در دفاع مقدس 8 ساله باشد؛ هیچ تردیدی نیست.

 

داستان

به گزارش  سوریاس به نقل از سرویس راهیان نور خبرگزاری بسیج، مدتی است در فضای نت؛ از سوی رسانه هایی که در راستای احیای ارزش های اسلامی و اعتقادی انقلاب فعالیت می نمایند شاهد بروز و ظهور تصاویر و داستانک هایی هستیم که به نوعی به مسئله مظلومیت؛ اخلاص و ایثارگری های رزمندگان؛ شهداء؛ آزادگان و خانواده های آنها می پردازند و به علاقمند هستند این قشر ناشناخته و مغفول برای نسل جوان و کسانیکه درک درستی از وقایع دوران انقلاب و جنگ تحمیلی ندارند؛ معرفی نمایند!
اما در همین راستا اینگونه فعالیت ها از آسیب تحریف و جعل واقعیت در امان نمانده و بعضا شاهدیم که تصویر؛ فیلم یا داستانی با یک موضوع غیرواقعی؛ تخیلی و در جهت بازی با احساسات مخاطبین تولید و بازنشر می گردد که علاوه بر دست نایافتنی نشان دادن فرهنگ ایثار و دفاع مقدس؛ چهره ای غیرواقعی از این قشر مظلوم که به تعبیر مقام معظم رهبری قشر مومن به انقلاب می باشند به نمایش می گزارد.
لذا در این موضوع برآنیم با استعانت از خداوند متعال و حضور شهداء گرانقدر؛ این آسیبها را شناسایی و به قشر جویای حقیقت معرفی نماییم تا سره از ناسره مشخص گردد.
* سابقه:
چندسالی است تصویری با عنوان (عکسی تکان دهنده که پس از سی سال اجازه انتشار یافت ) مکرر در حال نشر و بازنشر توسط سایت های خبری؛ شبکه های اجتماعی و وبلاگها می باشد و سوای از داستان تخیلی منسوب به آن!؟ خود تصویر واقعی و راوی شهادت مظلومانه و آگاهانه تعدای از غیور مردان این سرزمین می باشد؛ همین واقعی بودن صحنه شهادت این عزیزان، طوری بیننده و مخاطب را متاثر می کند که داستان جعلی غلتیدن این شهداء (20 نفر) روی میدانی از مین! بطور داوطلبانه! و بنا به دستور فرماندهان! درعملیات رمضان را باور می کنند!؟ و کامنت های پر از اخلاص و احساس کاربران در ذیل این عکس را می توان از این جهت قابل تامل دانست.
* اشکالات وارده به عکس و داستان:
اما نکات مغفول این تصویر که شدت تاثر مخاطب! از داستان تکان دهنده آن و اعتماد بی دلیل به منابع نشر دهنده عکس، باعث بی توجهی به آن شده عبارت است از:
 1-چرا در بدن های این شهداء که روی مین غلت زده اند؛ اثری از قطع دست؛ پا؛ سر و سایر اعضای بدن دیده نمی شود؟
2-چرا تعداد این عزیزان بخون خفته بیشتر از 20 نفر است؟
3-چرا تجهیزات و مهمات و کوله پشتی همراهشان را به هنگام غلتیدن از خود جدا نکرده اند؟ *آیا اساسا با این همه ساز و برگ جنگی می شود در میدان مین غلتید؟
4-چرا چاله های ناشی از انفجار مین ها دیده نمی شوند؟
5-چرا همه شهدا در یک جهت افتاده اند و جراحات بدنشان از پشت سر به پایین می باشد؟ و …..
* بررسی؛ تحقیق و ارائه دلایل در رد انتساب داستان میدان مین به تصویر:
اولین باری که در محیط نت با این تصویر مواجه شدم ؛ هیچگونه تناسبی بین داستان ارائه شده و تصویر مورد استناد؛بدلایل فوق الذکر والبته تجارب و مشاهدات خودم از صحنه نبرد 8 ساله؛ پیدا نکردم ؛ تکرار بیش ازحد عکس و داستانش و سوءاستفادهءسایتها برای جذب بازدیدکننده بیشتربا این نوع موضوعات؛مرا برآنداشت تاپیرامون این تصویر واقعی اما مظلوم تحقیق کنم؛
* تابستان سال 94 درسایت ارزشمندومعتبر استادمحمددرودیان 1 (نویسنده وپژوهشگرجنگ و از راویان دفاع مقدس) با مقالهء (نقد و بررسی یک عکس؛ آیا میادین مین با عبور رزمندگان گشوده می شد؟!) مواجه  شدم که ضمن بررسی این موضوع؛ از سردار رشید جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح ؛ درباره این تصویروداستانش سئوال می کنند و سردار رشید هردومورد را تکذیب می کنند و انتساب عکس را به چنین موضوعی؛ رد می کنند.( درفهرست منابع و مستندات آدرس موجود است )
* در ادامه تحقیق، از پایگاه اینترنتی انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس؛ طی ایمیلی (5/7/94) با ارسال عکس و داستان؛ سابقه عکس شامل (نام عکاس؛ تاریخ عکس؛ محل عکس و…..) را استعلام کردم که در پاسخ فرمودند: نام عکاس را نمی دانند و انتساب آن را به آقای علی فریدونی را هم منتفی دانستند.
از طرفی احتمال دادند که شاید این تصویر متعلق به عملیات رمضان باشد ولی اطمینان ندارند! البته از طرف مدیر محترم انجمن عکاسان، تصویری از عکس مورد نظر که در حاشیه آن شماره تلفن و نام انتشاراتی که اقدام به چاپ و توزیع پوستر این عکس کرده بود را جهت تحقیق از منبع و ماخذ آن ارسال شد که در جای خود یکقدم به جلو محسوب می شد و امید این حقیر را برای رسیدن به حقیقت بیشتر کرد. در همینجا از انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس تشکر می کنم.
در تاریخ های 6 و 7 مهرماه 1394 با عوامل دفتری و نهایتا مدیر محترم انتشارات (هویت محفوظ) تماس گرفتم که در هر دو مورد تماس حاصله، کادر دفتر و مدیر محترم از سابقه عکس و عکاس آن اظهار بی اطلاعی نموده و تاریخ انتشار عکس را حدود 10 سال پیش عنوان کرده و گفتند که جزو پر فروش ترین محصولاتشان بوده و چندین بار تجدید چاپ شده! اما بدلیل گذشت زمان زیاد از سوابق تصویر اطلاعی در دست نیست!؟ البته اینجانب به این تماس های مستقیم هم اکتفا نکرده و طی دو فقره ایمیل به شخص مدیر و دفتر انتشارات مجددا عکس را استعلام نمودم که متاسفانه پاسخی به ایمیل ها داده نشد.
* در مورخه 29/9/94 خبرگزاری فارس، ضمن درج خبری در خصوص این عکس و داستان کذایش به نقل از کانال رسمی سردار محسن رضایی در تلگرام  به این موضوع می پردازد؛ فرمانده سابق سپاه پاسدران نیز با سئوال اما چرا؟ این داستان عکس را تکذیب کرده و با این جمله (در تصویر فوق پیکر مطهر شهدا به صورت سالم دیده می شود؛ این شهدا گویا در عملیات دیگر و به گونه ای دیگر به فیض عظیم شهادت نائل آمده‌اند) صحت و اصالت داستان این عکس را مردود می دانند.
لازم به ذکراست علیرغم این اطلاع رسانی شفاف، بازهم سایت های خبری به اصطلاح موجه اقدام به درج ناقص خبر و یا آنچه خود می خواستند نمودند و حتی نظریه اصلاحی این حقیر را غیر قابل انتشار اعلام کردند.(در فهرست منابع و مستندات آدرس موجود است).
در خلال تحقیقات در ذیل مطالبی از همین وبگاه با کامنت یکی از خوانندگان (برادرصادقی، مدیر موسسه فرهنگی-هنری زائرالشهداء جهرم) روبرو شدم که این عکس را مربوط به عملیات خیبر (3 اسفند1362) منطقه دشت جفیر و بمباران هوایی محل تجمع گردان های تیپ 33 المهدی عج (گردان الفتح) اعلام کرده بودند.
با استفاده از آدرس ایمیلی که از ایشان درج شده بود مکاتبه ای انجام شد و ایشان ضمن معرفی راوی این ماجرا (برادر پاسدار محمدرضا عالیشوندی) که برادر شهید محمود عالیشوندی (فرمانده گردان الفتح) می باشند ماجرا را از ایشان نقل کردند و شماره تلفن خود را نیز ارسال کردند.
درتماس مستقیم با برادر صادقی برای تحقیق بیشتر منابع دیگری درخواست شد و ایشان شماره تلفن برادر پاسدار حاج مسعود ذبایحی مسئول دفتر حفظ و نشر آثار دفاع مقدس لشکر المهدی 7 را دادند. درتماس با برادر ذبایحی (17/11/94) موضوع مجددا مطرح شد و طی ایمیلی عکس هم برای ایشان ارسال شد، آقای ذبایحی در پاسخ چنین عنوان داشتند که: بعد از مشورت با تعدادی از برادران قدیمی که در بمباران (مقر تیپ) حضورداشتند، گفتند این عکس احتمالا مربوط به همانجا باشد، گروهان بچه های لرها که در المهدی بوده اند.
* پی نوشت: ضمن صحبت تلفنی که با حاج مسعود ذبایحی داشتم؛ ایشان شمار شهدای این بمباران هوایی را 104 تن اعلام کردند و فایل متنی خاطرات 2 تن از شاهدان حادثه را که در بمباران حضور داشتند را نیز ارسال کردند.
همچنین ایشان به نکته ظریفی اشاره کردند که شاید دلیل برخی داستان سازی ها نیز باشد. ایشان اظهار می داشتند که در اکثرعملیاتها از جمله رمضان تخریبچی ها پس از خنثی کردن میدان و بازکردن معبر، برای اطمینان از صحت کار، خودشان در معبر باز شده می غلتیدند تا مطمئن شوند که چیزی از دستشان در نرفته باشد و به نوعی وجدان خود را آسوده می کردند. نه اینکه نیروها را در میدان مین وادار به غلت زدن کنند.
* جمعبندی: نهایتا ایرادات و اشکالات وارده به عکس و داستان و نتایج تحقیق انجام شده نشان دهنده این واقعیت است که:
الف- در اینکه عکس مربوط به عملیات رمضان باشد؛ کاملا تردید هست. ( احتمال عملیات خیبر هم قوت دارد).
ب- در اینکه عکس مربوط به برادر علی فریدونی باشد کاملا تردید هست.( به تصریح انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس).
پ- در اینکه عکس مربوط به میدان مین باشد؛ کاملا تردید هست.( اشکالات 5 گانه و نظرات سرداران رشید و رضایی).
ت- در اینکه این عکس بعد از 31 سال اجازه انتشار یافته کاملا تردید هست.( طبق اظهار مدیر انتشارات بیش از 10 سال است که منتشرشده).
ث- اما در اینکه عکس مربوط به یکی از صحنه های نبرد عاشورایی فرزندان اسلام و ایران در دفاع مقدس 8 ساله باشد؛ هیچ تردیدی نیست./

95/6/15::: 4:25 ع
نظر()
  
  

یکی از عوامل مهم تزلزل بنیاد خانواده ، بی توجهی به مسائل اخلاقی است و برای حل این مشکل بزرگ که خانواده را در معرض تهدید جدی قرار داده

 

 

یک کارشناس امور زنان و خانواده با اشاره به نقش زن در تحکیم بنیان خانواده ، گفت: یکی از عوامل مهم تزلزل بنیاد خانواده ، بی توجهی به مسائل اخلاقی است و برای حل این مشکل بزرگ که خانواده را در معرض تهدید جدی قرار داده ، چاره ای جز احیای ارزش های اخلاقی به ویژه اخلاق نداریم .

خانواده سالم1

بنت الهدا زارع در گفت‌و گو با  خبرنگار سوریاس در مورد نقش زن در تحکیم بنیان خانواده گفت: سلامت و سعادت جامعه ، تا حد زیادی به وضع خانواده ها و کیفیت روابط بین زن و شوهر و والدین و فرزندان بستگی دارد و هر چه روابط بهتر و سالم تر باشد زندگی شیرین تر و با صفاتری دارند و ارتباط صمیمانه تری با خانواده برقرار می کنند و از خطر انحراف مصونیت پیدا می می کنند .

 

وی ادامه داد: هدف از ازدواج در اسلام یعنی ایجاد انس و محبت و صفا در خانواده خانه ای که در آن صفا و محبت نباشد از هم گسیخته است و ویرانه حتی می توان گفت که زندانی بیش نیست به هر حال بایستی به این نکته توجه داشته باشیم زن در تمتم اعصار همان رشته محکمی بوده و هست که چهارچوب زندگی را در مسیر درست آن حفظ می کند .

 

این کارشناس امور زنان و خانواده تصریح کرد: زنان در راستای خانواده ؛ محور و مدار سامان بخشی به امور خانواده و آرمان های اصیل آن است ، زنان مایه سکون ، تعادل ، تحکیم ، آرامش و انس نظام خانواده هستند و زن کانون خانوادگی را به وجود می آورد و انتقال دهندگان اصلی فرهنگها در طی قرون و اعصار زنان خانواده بودند و این زنان هستند که با انتقال فرهنگ و سنن اجتماعی باعث اعتلای دین و فرهنگ و هنر در جامعه شده اند .

 

بنت الهدا زارع افزود: برای حسن رابطه بین زن و شوهر و بقاء و استحکام بنیاد خانواده و برای جلوگیری از اختلافات خانوادگی و وقوع طلاق بهترین وسیله رعایت ارزش های اخلاقی است و در این رابطه توصیه های فراوانی شده است .

 

وی گفت: اسلام عنایت ویژه ای به اخلاق دارد و رعایت ارزش های اخلاقی را برای سلامت خانواده و تحکیم بنیان آن ضروری و لازم می داند .

 

کارشناس امور زنان و خانواده اظهار داشت: یکی از عوامل مهم تزلزل بنیاد خانواده ، بی توجهی به مسائل اخلاقی است و برای حل این مشکل بزرگ که خانواده را در معرض تهدید جدی قرار داده ، چاره ای جز احیای ارزش های اخلاقی به ویژه اخلاق نداریم.

 

 

انتهای پیام/


95/6/14::: 6:32 ع
نظر()
  
  

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت : طبق تفکر غربی که اصرار بر ورود زنان به عرصه اشتغال دارد و اعتقادی به خانواده محوری ندارد و هجمه فرهنگی دشمنان به میان خانواده های ما رسوخ پیدا کرده و باعث شده اشتغال زنان نوعی ارزش محسوب شود .

زنان کار

مریم ریاضی تهرانی ، استاد حوزه و دانشگاه در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری سوریاس در خصوص اشتغال بانوان اظهار داشت: خانم ها باید بپذیرند که نقش مادری با نقش های دیگر مانند اشتغال در تعارض است چرا که توزیع وقت اداری اجازه نمی دهد که خانم شاغل ، خانواده را محور قرار داده و اوضاع آن را به سامان برساند .

 

وی افزود: در بحث افزایش جمعیت اگر تغییرات مهندسی اجتماعی بر اساس محوریت خانواده باشد ، سیاست های ازدیاد نسل با موفقیت رو به رو می شود و اگر سیاست های فعلی مانند مسائل اقتصادی در راستای افزایش جمعیت تغییر نکند ، ما با بحران عاطفی و روحی مواجه خواهیم شد .

 

این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه این مطلب تصریح کرد: چرا که وقتی مشکل خانواده ها از نظر اقتصادی بر طرف نشود ، پدر و مادر هر دو مجبور به کار در بیرون از خانه شده و خانواده از کار کرده اصلی خودش که همان فراهم کردن مکان آرامش روحی و محل تربیت صحیح فرزندان است ، دور می شود .

 

تهرانی با بیان اینکه ترویج فرهنگ غربی در جامعه باعث دور شدن خانواده ها از ارزش های اسلامی شده است ، گفت: طبق تفکر غربی که اصرار بر ورود زنان به عرصه اشتغال دارد و اعتقادی به خانواده محوری ندارد و هجمه فرهنگی دشمنان به میان خانواده های ما رسوخ پیدا کرده و باعث شده اشتغال زنان نوعی ارزش محسوب شود در حالی که طبق تعالیم اسلامی اصلی ترین وظیفه یک زن نقش مادری و همسری است .

 

 

انتهای پیام/


  
  

یکی از مهم ترین ویژگی های فطری انسان محبت است .

 

همسرر

به گزارش پایگاه خبری زنان استان هرمزگان ؛ یکی از مهم ترین ویژگی های فطری انسان محبت است ، اگر دوست دارید همسرتان را تحت تاثیر قرار دهید و مورد احترام و توجه او باشید و زندگی تان از روز مرگی نجات پیدا کند و احساس کنید برای همسرتان تازگی دارید بد نیست نگاهی به متن پایین بیندازید :

هیچ گاه نباید غرور و یا کم رویی مانع ابراز عشق و علاقه شود ، یا در طول زمان مشکلات زندگی و گاه مشاجرات جزئی و درگیری ها باعث شود ابراز عشق و علاقه ترک شود بلکه باید همواره و در همه حالات زندگی طوری رفتار کنیم که فضای عاطفی از بین نرود و جایی برای گفتن جملات عاشقانه و البته صادقانه بماند چرا که برخی زنان می پندارند مردها به خاطر روحیه خاص مردانه شان اهمیتی به این حرف ها نمی دهند و نیازی به شنیدن عبارات محبت آمیز و دل نشین ندارند در حالی که تجربه و تحقیقات روان شناسی ، نادرستی این مطلب را اثبات کرده است .

در مردان هر چقدر هم که به ظاهر والامقام و قوی باشند باز هم لایه هایی از دوران کودکی باقی می ماند که آنها را نیازمند به دل داری می کند و در بسیاری از مواقع ابراز محبت تعیین کننده است چرا که محبت تنها سرمایه ای است که با خرج کردن کم نمی شود .

اگر جزء آن دسته از زنانی هستید که در زندگی مشترک دچار روز مرگی شده اید و به دنبال راه کارهایی برای ابراز عشق و علاقه خود به همسرتان هستید و به اصطلاح می خواهید رمانتیک ترین باشید به این راه کارها توجه کنید : اواخر ساعت کاری اش با او تماس بگیرید و یا یک پیامک بدید :” سلام ، ببخشید من امروز از وقتی همسرم از خونه رفته دلم براش تنگ شده ، سرم داغ شده ، قلبم یخ زده ، دستام می لرزه . رفتم دکتر ولی اون فقط تو نسخه ام اسم همسرم رونوشت دکتر می گفت فقط کافیه اونو ببینی تاا یخ های قلبت باز بشه و سرحال بشی ، شما اگه همسرم رو دیدید بهش بگید امروز خودشو زودتر برسونه تا من دوباره شاد بشم ” مطمئنا تمام لحظاتی که شما این پیغام های مثبت را برای همسرتان می فرستید او با لبخند و سکوت در حال گوش دادن به صدای شما و خواندن پیامک شماست و در فکر اینکه باید زودتر به خانه بر گردد خواهد بود .

استفاده از این گونه جملات کار ساده ای نیست بلکه هنری است که مهارت خاص می طلبد . اگر روح صداقت نداشته باشند و در لحظات خاص زندگی و حالات ویژه ای ( که تشخیص آن به عهده خودتان است ) گفته نشوند دل ربایی خود را از دست می دهند و حالت کلیشه ای و خسته کننده ای پیدا می کنند . خداوند سرمایه مهر و محبت را در آغاز زندگی مشترک بین زن و مرد قرار می دهد و محافظت و نگهبانی از آن را بر عهده خود آنها نهاده است و این انسان است که باید از این سرمایه به نحو احسن استفاده کند . یکی از راه های نگهداری و تقویت این محبت ، بروز آن است .

یک کارت دعوت درست کنید و پس از نوشتن جملات محبت آمیز در آن ، از همسرتان برای صرف شام و نهار دعوت کنید . نشانی خانه خودتان را روی کارت بنویسید و او را به صرف شام و یا غذایی رویایی در بهترین و آرام ترین مکان دنیا که همان منزلتان است دعوت کنید . این کارت را می توانید در کیف یا ماشین او یا در جایی که بعد از خارج شدن از منزل آن را ببیند قرار دهید . بدین ترتیب می توانید به مراسم صرف شام که به مرور زمان امری عادی شده است رونق ببخشید و وی را مشتاقانه تر به سمت خانه هدایت کنید ، می توانید خوراکی مورد علاقه اش را در بسته بندی زیبا داخل کیف و یا ماشینش قرار دهید و روی آن بنویسید : از این همه تلاشی که می کنی سپاس گزارم .

 

 

منبع : ماهنامه آشنا

 

انتهای خبر /


  
  
   1   2   3      >
پیامهای عمومی ارسال شده
+ kf,n
+ کسی نبود کتاب رفتار و روابط انسانی در سازمان های آموزشی هزاره سوم
+ سلام بچه ها من یه کتاب می خوام

استخاره آنلاین با قرآن کریم


فال حافظ

کد حباب و قلب

دریافت کد :: صدایاب